Про проведення акції "16 днів проти насильства"
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати: 25 листопада ‒ Міжнародний день боротьби із насильством щодо жінок, 1 грудня ‒ Всесвітній день боротьби зі СНІДом, 2 грудня ‒ Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня ‒ Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, 5 грудня ‒ Міжнародний день волонтера, 6 грудня ‒ вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі, 9 грудня ‒ Міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня ‒ Міжнародний день прав людини.
25 листопада урочисте відкриття Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» розпочалося з лінійкі.27 листопада вчителем історії та правознавства Бородіною Тетяною Іванівною із учнями 5-9 класів проведено заняття з елементами тренінгу на тему: «Життя без насильства - мета відповідального суспільства» та перегляд відео роликів на дану тематику. Під час заходу учні активно обговорювали проблему насильства не тільки в сім’ї, а і в навчальному закладі. На завершення був продемонстрований відеоролик "Розірви коло". 2 грудня вчителем основ здоров’я Бородіною С.І. було проведено урок до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом для учнів 8-11 класів. 3 грудня Тетяна Іванівна Бородіна пдготувала для учнів годину спілкування «Інваліди: люди з обмеженими або безмежними можливостями?», під час проведення якої обговорювалися проблеми дітей та людей з обмеженими можливостями.
Класними керівниками були проведені години спілкування, виховні години, тренінги "Ми - проти насильства", "Світ без насильства", "Як запобігти насильству", "Я маю право жити на землі..." та ін.
Завершилася акція 10 грудня проведенням правового уроку «Права людини» для учнів 5-11 класів.
З 25.11 – 10.12 в нашій школі тривала виставка малюнків «Світ без насильства», учні дуже відповідально підійшли до цієї проблеми.
Проведені заходи,стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей) хворих на ВІЛ.