Гречишкінський ліцей Новоайдарської селищної ради є правопреємником Гречишкінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоайдарської районної ради Луганської області. Гречишкінський ліцей Новоайдарської селищної ради – загальноосвітній навчальний заклад комунальної форми власності, який підпорядковується відділу освіти Новоайдарської селищної ради, діє на підставі власного Статуту (Статут ЗО можна переглянути у Файловому архіві у розділі "Документація закладу освіти") . Загальноосвітній навчальний заклад був організований з 01.09.1989 року.
Юридична адреса ліцею: 93533 Луганська область, Щастинський (стара назва Новоайдарський район), с.Гречишкине, вул. Істрашкіна,55. Ліцей працює за п’ятиденним робочим тижнем у одну зміну, за кабінетною системою ( на перід карантину - класна). У навчальному закладі визначена українська мова навчання. Гречишкінський ліцей має у своєму складі класи початкової та базової школи. У ліцеї на початок 2021-2022 н.р. – 5 класів, у яких станом на 01.09.2021 р. навчається 44 учні. Початкових класів – 2, в них учнів -17 ; 5-9 класів – 3 , в них учнів- 27; 5 клас - інклюзивний клас, в якому вчиться дитина з особливими освітніми потребами.
Керівництво ліцею здійснює:
Борис Наталія Вікторівна– директор ліцею, 1970 року народження, вчитель біології та хімії, педагогічний стаж 21 років, учитель І категорії.
Станом на 01 вересня 2021 року педагогічний колектив складається з 13 чол., з них: основних працівників – 13 ; Із 13 педагогічних працівників мають освіту: вищу – 10; базову вищу – 2 ,середню спеціальну -1. Станом на 01.09.2021 р. Гречишкінський ліцей повністю укомплектований педагогічними кадрами. Склад педагогів за кваліфікацією : Спеціаліст першої категорії – 8 ( 61,5%) ,спеціаліст другої категорії – 2 (15,4%) спеціаліст –3 (23.07 %), . Освіта та спеціальність учителів відповідає займаним посадам. 31 серпня 2021 року було звільнено одного вчителя-пенсіонера за власним бажанням в зв’язку з виходом на пенсію. Наведені дані свідчать про результативність роботи шкільної адміністрації з підбору та оптимізації розстановки педагогічних кадрів упродовж останніх років. Деяке зменшення загальної кількості педагогічних працівників зумовлене загальним зменшенням навантаження з зв'язку з передбачуваними тенденціями зменшення кількості учнів у загальноосвітніх закладах України в цей період.